Detectie vervolg I
Bij detectie vervolg I gaan we weer een stapje verder dan bij de basiscursus detectie. We gaan de geurbronnen kleiner maken maar ook indirecte geurbronnen gebruiken. Het niveau gaat weer een stapje hoger. De ruimtes waar we gaan zoeken worden groter en de vindplaatsen moeilijker. Ook gaan we buiten aan de slag en doorzoeken we voertuigen en ruimtes.
Hoe is de cursus opgebouwd?
Na het halen van de geurproef bij detectie basis gaan we stappen maken in de nauwkeurigheid van het verwijzen. Ook als er afleidingen in de buurt zijn, wil je dat jouw hond zich goed concentreert op de verwijzing. Er komen meer verleidingsgeuren die je hond moet negeren en de juiste geur er uit pikt.
Wij zijn aangesloten bij de Nederlandse Speur- en Detectiebond. Als je graag mee wilt doen aan officiële examens of wedstrijden, dan kun je je hier inschrijven. Wel moet je geslaagd zijn voor de geurproef die we in basiscursus detectie hebben afgenomen om te kunnen deelnemen.
Voor wie?
Detectie is geschikt voor alle honden die de basiscursus detectie hebben gevolgd of een soortgelijke cursus bij een andere hondenschool.
Kosten
De cursus detectie vervolg I bestaat uit zes lessen voor € 125,- totaal. Er is ook een mogelijkheid om privelessen detectie te volgen. Dit kan in overleg op een andere dag/tijd.
Dinsdag 8 april om 21.00 uur
Detectie vervolg I | Dag | Datum | Tijd |
Les 1 | dinsdag | 8 april | |
Les 2 | dinsdag | 15 april | |
Les 3 | dinsdag | 22 april | |
Les 4 | dinsdag | 29 april | |
Les 5 | dinsdag | 6 mei | |
Les 6 | dinsdag | 13 mei | |